Párové sezení

V každém vztahu se něco řeší. Jde pouze o to jaký k tomu zaujmete postoj. Utečete nebo najdete odvahu se podívat? Pokud jsou oba ochotní vidět, potom neexistuje problém, který by nebylo možné překročit. Intimní vztah se tak může stát jedním z nejhlubších prostředků osobního a duchovního růstu.

S Kushi věříme, že vztahy založené na hluboké úctě, opravdovosti a lásce, jsou medicínou pro celou společnost.

Jak sezení probíhá?

Z našich darů přirozeně vidíme pod „pokličku“ zdánlivých nejasností a problémů.

Můžeme tak efektivně vynést jejich příčiny na světlo, tím Vám pomoci nahlédnout do souvislostí řešených témat a najít způsob, jak do situace vnést více lásky a harmonie.

Na začátku si vždy vyslechneme obě strany a témata, s nimiž přicházíte. Jak se sezení prohlubuje, seznámíme Vás s mechanismy, které sledujeme. Osvětlíme, co si vzájemně zrcadlíte a jak můžete vzájemnou dynamiku zdravě uchopit.

Nepracujeme však jen na psychologických úrovních, jelikož jsme v kontaktu se souvislostmi karmickými a spirituálními (realitou „vyššího já“), což nemusí, ale také může mít v některých případech velký význam.

Během terapie můžeme použít různé techniky určené na transformaci, léčení a pročištění situace. Vždy Vás povedeme k jádru příčin problémů, k uvolnění potlačených emocí, k Vaší autentické pravdě, k většímu pochopení a Lásce. 

Co Vám sezení přinese?

Společná práce prohloubí ve Vašem vztahu intimitu, podpoří rozkvět Lásky a ujasní Vaše společné směřování. Nemůžeme vždy zaručit harmonický výsledek, neboť ten se odvíjí od zralosti celé situace a obou přítomných.

Vždy projdete seriózní cestu, obdržíte hluboký vhled a nástroje jak postupovat dále.

S jakými tématy můžete přicházet?

Můžete za námi přijít s jakýmkoliv tématem, které je pro Vás aktuální, ať už se týká sexuality, praktického soužití, komunikace, neschopnosti počít dítě, pracovních neshod, problémů v rodině atd…

Konzultace je vhodná pro všechny typy vztahů - partneři, kolegové, matky a dcery, otcové a synové atd. 

Jak dlouho sezení trvá?

Sezení obvykle trvá 2 hodiny a jsme vždy přítomní oba, abychom nabídli mužský i ženský náhled.

Kolik zaplatíte?

Obvykle si za sezení říkáme o 3000 Kč.

V případě, že je to pro Váš rozpočet příliš, je možné cenu snížit.

Sezení probíhají u nás v Bouzově nebo přes Skype. Výjimečně se můžeme potkat i jinde.

Těšíme se na společné cesty…

Kushi a Nammo

Reference

Milí Kushi a Nammo, chtěli bychom vám velmi poděkovat za možnost projít s vámi párové sezení. Osobně jako největší dar vnímám to, že jsem dostala nikoli poučku nebo návod , ale VHLED. Uvidět sebe nejen očima toho druhého, ale i svýma očima jinak. Uviděla jsem, že pořád někde ve mě je ta ukřivděná malá holčička, která brečí v koutě a v Josefovi ten okleštěný malý kluk který se potřebuje vyřvat aby se utvrdil ve své síle. A že společné léčení obou těch dětí je cesta - nyní naše společná cesta - a že i ten samotný proces léčení je dobře - tedy pro mě i to, že Josef i já se projevíme "standardním" způsobem - jen si to už budeme uvědomovat. Samotné uvědomění, že v hlubokém vztahu jsme si zrcadly tak čistými, že bychom před sebou občas raději utekli, ale že když neutečeme a přijmeme se jak jsme teprve potom můžeme jít dál. Pro mě byl hodně úlevný i moment kdy mi díky vám nádherně došlo jak jsem lapená egem že vnitřní dítě už jsem přece řešila a že " to mám za sebou". Smála jsem se sama sobě ještě druhý den. To, čeho si na sezení moc cením byla upřímnost , schopnost pojmenovat "věci" pravými jmény a propojenost spirituality s každodenností, s obyčejným žitím. A když se k tomu přidá to, že pracujete společně jako žena a muž, vše vámi sdílené má neobyčejnou sílu, kterou jsme oba ještě cestou domů pocítili i na fyzických tělech :). Děkujeme.
Irena a josef
Po párové terapii u vás se cítím velmi posílena. Je to už týden, a cítění Sebe sílí čím dál víc. Jdu v proudu s tím, co chce život. Myšlenky, že bych to chtěla jinak, nepřicházejí nyní vůbec. Konečně jsem pochopila, jak rozlišit chtění mysli od skutečného proudu. Když teču s proudem, mám v sobě hluboký klid. I srdce je klidné. A ten proud je přitom někdy divoký, musím hodně mluvit, a to nahlas, když věci nejsou v souladu. Často po mě chce, abych se tvrdě a nekompromisně vyjadřovala, u čehož zpočátku pocítím strach, ale jak ten proud teče, je i to moje mluvení jako proud a teče velmi přirozeně, nahlas a s jistotou. A cítím se v tom dobře, jsem tím přesně tam, kde mám být a jsem podporovaná samotnou Existencí. Pomalu taky začínám cítit svoji hodnotu. Je rozhodně větší, než jsem si myslela. Děkuju, že se s vámi dá setkat, protože pobýt vědomě s párem jako vy je léčivé i pro systémy, o který jsme ani nemluvili, přesto si ony načítaly to dobré pro život. Celé sezení u vás bylo jako příběh, co se prostě měl dít, a to ve správném čase.
Markéta

O Kushi ve zkratce:

2005 - 2007 : Zásedy a retreaty zenového budhismu a dzogchenu pod vedením různých mistrů, Osho semináře

2007 - 2015 : Transformační a šamanské zkušenosti na cestách a v kruzích, meditační semináře v linii Ramany Maharišiho a neduálního učení Advaity, praxe Pranajámy a Atmavičáry, daršany u Matky Meery

2012 : Šaktipát v linii Kundalini Mahajógy od indické mistryně Anandi Ma

2015 - současnost : daršany u Matky Meery, Satsangy a retreaty s Naropou

2018 : zasvěcení do linie Sacha a Gayatri mantry

Další absolvované výcviky :
* Výcvik neo-reichiánské dechové terapie (Moumina)
* Výcvik systemických konstelací, pohybů duše a spirituální inteligence (Kalyani Sofie a Pavel Veselý)
* ANOSS – akademie nové slovanské spirituality (J.M.Mašek,Yana a další..)
* Lektorka vědomé a aktivní přípravy na porod a těhotenství - A centrum (absolvován dvouletý kurz bez závěrečných zkoušek-odcestovala jsem na Hawai)
* Tanec Mystické Růže – spirituální škola Světla ženy pro lektorky ženských kruhů (Kalyani Sofie)                                                        

* Daršany u Matky Meery, Satsangy a retreaty s Naropou

O Nammovi ve zkratce :
1998 - 1999 : astrologická škola a škola práce s energií

2003 - 2004 : vážná nemoc, která otevřela schopnost hlubšího vnímání

2007 - 2008 : pobyt v JV Asii, 5 měsíců v džungli jižní Kambodži, praxe jógy, praxe dechových technik s mistrem Garudou a jeho úvod do neduálních učení

2009 - 2011 : tanec 5rytmů (Raduca Vojáčková, Saryo van Lakerveld, Ya´Acov Darling Khan), rebirthing, systemické konstelace, učení Michaela Barnetta

2011 - 2014 : šamanská cesta inspirovaná různými učiteli a začátek terapeuticko-léčebné praxe

2014 - 2015 : global events director pro duchovní učitelku Kosi (přímá stezka advaita vedanty)

2015 - současnost : daršany u Matky Meery, satsangy a retreaty s Naropou

2018 : zasvěcení do linie Sacha a Gayatri mantry