Svoboda Bytí

Terapie, léčení, transformace,učení

Program minimálně čtyř individuálních setkání pravidelně cca jednou za dva, max. tři týdny, zaměřených na poznání sebe sama a na hlubokou transformaci všeho, co nám brání cítit se a žít svobodně a radostně svůj život. Ve spojení a v projevu se skutečným Já.

Náplň programu:

Diagnostika, analýza a léčení osobních témat v různých oblastech života.

Skrze Vaše aktuální životní situace se budeme dostávat k vaším základním tématům, které si jako duše přinášíte. 

Podíváme se na Vaše rodové energie, prenatální čas, porod a celý limbický otisk, na vaše vztahy, ukotvení v životě a v práci. Na to, do jaké míry se identifikujete se svým omezeným Já a do jaké míry se skutečným vědomím sebe sama. Zavedu Vás k meditační praxi a její integrací do každodennosti. I k Vašemu potenciálů duše a toho, co se skrze Vás chce v životě projevit.

Pracuji s podvědomím a emocemi, uvolňováním bloků a traumat jejich zvědoměním a následným léčením prostřednictvím různých terapeutických technik, které jsem v životě a ve své praxi potkala, objevila a které mě především život a vnitní Šakti naučili.

Ve své práci využívám své dary jasného vhledu do příčin jednotlivých témat, do vaší minulosti a do širších souvislostí, intuice a léčivé přítomnosti Srdce za podpory mých průvodců a mistrů.

Dále mohou být použity také konstelace, meditační a dechové techniky a další nástroje pro vědomou cestu.

Věnuji se širší části Vaší bytosti - fyzickým, mentálním, emočním i spirituálním nastavením a programům, na které se ladím v průběhu setkání.

Kromě mnoho vhledů, léčení, očisty a povznesení dostanete také praktické návody jak vše uplatnit ve vašem každodenním životě. 

Speciální cena každého setkání trvajícího cca hodinu a půl v rámci tohoto programu je 1500,- Kč.

Setkání probíhají v Bouzově a přes Skype.

Termíny setkání domluvíme individuálně podle Vašich možností.

Počet míst pro přijetí do programu je omezen podle mé kapacity.

Pro rezervaci místa budete požádáni o zaplacení zálohy.

Těším se na Vás a na společnou cestu.

V úctě Kushi Lenka Marie...

 O Kushi ve zkratce:
2005-2007 - Zásedy a retreaty zenového budhismu a dzogchenu pod vedením mistrů
2007-2015 - Meditační semináře s Kalyani Sofií, Jiřím Vackem, manžely Krutinovými v linii Ramany Maharišiho a neduálního učení Advaity, praxe Pranajámy a Atmavičáry
2012 - Šaktipát v linii Kundalini Mahajógy od indické mistryně Anandi Ma
Další absolvované výcviky od roku 2007:
- Výcvik neo-reichiánské dechové terapie (Moumina)
- Výcvik systemických konstelací, pohybů duše a spirituální inteligence (Kalyani Sofie a Pavel Veselý)
- ANOSS – akademie nové slovanské spirituality (J.M.Mašek,Yana a další..)
- Lektorka vědomé a aktivní přípravy na porod a těhotenství - A centrum ( absolvován dvouletý kurz bez závěrečných zkoušek)
- Tanec Mystické Růže – spirituální škola Světla ženy pro lektorky ženských kruhů (Kalyani Sofie)
- Seichim archangelic reiki – mistrovský a učitelský stupeň (Kalyani Sofie)
Daršany u Matky Meery a Swamiho Vishwanandy, Satsangy a retreaty s Naropou
Způsob, jakým vedeš bych nazvala: naprosto čistě, bez jakékoliv masky/ega, na což bývám dost citlivá. Nezapomenu nikdy na první setkání, kdy sotva jsi promluvila, tak jsem si jen v duchu řekla "a sakra" :-) tak tady nezůstane nic ukryto a nic nebude zadarmo :)) Během chvilky jsem pochopila, že tady jen o plytkou esoteriku nepůjde -- bohudík 😀 -- a získala jsi mou plnou důvěru. Abych to vysvětlila, působilo to na mě jako jasný průřez světlem - láskou. Dokázala jsi totiž vždycky vystihnout podstatu - tedy stav, pojmenovat ho a podat neskutečně přímo a přesto láskyplně a pak si udržet stejný nadhled a pocit v srdci bez odsuzování i v hledání řešení. Pro mě to znamenalo nebát se podívat na sebe a do sebe a objevit úplně jiný rozměr, jak se vůbec na vše co se děje dívat, jak vnímat sebe a co se děje kolem. Zpětně pro mne každé setkání mělo význam, teprve až teď si uvědomuju jak moc jsem byla zabředlá v nějakém bahýnku a z některých setkání mi zůstaly informace a pocity které přesahovaly i běžný rámec a skoro bych je nazvala požehnáním a za to jsem moc vděčná. Díky za přijetí smrti. Díky za to, že si mohu léčit vztah k bohu a světu, nalézám znova víru. Díky za to, že se učím vnímat své tělo a pocity v něm, respektovat je, že nacházím vztah k sobě. Díky za spoustu cvičení, které mi pomáhají každý den. Když to shrnu, tak nejvíc mi dalo tvé přijetí, vhled a plynutí....podařilo se to přenést na mě a já mám možnost žít díky tomu svůj život mnohem víc vědomě, jak cítím, že jsem vlastně vždycky měla a chtěla....a ty změny vidí a cítí to i lidé kolem...
Eva
Tolik Ti děkuju, že mě podporuješ a vedeš. Že držíš můj záměr, když mám tendenci utíkat a zapomínat. Vnímám, jak se mění můj přístup k sobě, ale i k Bohu. Jediné řešení na všechny „problémy“ je být s ním v každé denní situaci, projít skrze iluzi tohoto světa a vzpomenout si…a nezapomenout…i když po cestě je potřeba část těch problémů řešit, aby bylo možné se uvolňovat do poznání, že to, že mě Bůh miluje, není o tom, že mi dá všechno, co chci…cítit tu Lásku, která omývá od všech potřeb a rozpouští v přijetí Jeho vůle…a pak dává vše, co podporuje žití vlastního osudu… Ty mě podporuješ jak v řešení, tak v prohlubování kontaktu s Pravdou. Děkuji za Tvou jemnost, pevnost, trpělivost…a za chvíle, kdy se spolu zasmějeme další padnuvší iluzi 🙂 Mám Tě ráda ❤
Lenka
Milá Kushi-Leni, chci se podělit o to co mi dala pravidelná setkání se Tebou. Děkuji za jemné vedení. Zpětně po několik setkání jsem si uvědomila, že je důležité mít konzultační setkání pravidelně a ne je jedno a pak možná, ano i to je přínosné, ale pravidelné konzultace, pro mne, jdou do větších hloubek a kořenů, které schovávám a nechci vědět. Uvědomila jsem si, jak důležitá je postupnost a že nejde o to to všechno vyřešit najednou a stále hledat co stále řešit..... Setkávání s tebou šla krásně postupně, jak se odhalovaly závoje zapomnění. Děkuji za úžasné vedení. Děkuji za to, že při setkáních nebyl prostor se schovat a hrát hry. Slova, která šla přes tebe jemně, ale důrazně a vytrvale mne vedly ke kořenům toho co jsem si přišla, tzv. řešit. Děkuji za vytrvalost, když jsem byla na sebe přísná, že přece už bych to měla mít zpracované a stále chtěla něco dělat 🙂, místo uvolnění a přijetí, že to mám tak jak to teď mám. Pro mne byl přínos v pravidelných setkáních i v tom, že na dalším setkání jsem mohla probrat to co jsem si uvědomila, že mi nešlo doma uchopit a lépe vše přijmout. Děkuji.
Zdena
Pravidelná setkání Svoboda Bytí mě zavolala v momentu, kdy už jsem měla kus cesty za sebou. Moc jsem se opět těšila na vědomou přítomnost Kushi. V daný moment se ukázalo, že potřebuji propojit duchovní život a vše co jsem se naučila, pochopila, s každodenním životem. Držet si nejenom v meditacích ale i v běžném životě Pozorovatele, což se ukazuje někdy být pořádná dřina😊 a neustálý tréning. Přítomnost Kushi mi pomohla ještě hlouběji přijmout sama sebe a můj pocit vlastní „špatnosti a odporu", který se mi poslední roky hodně zrcadlil ve vztazích i ve vztazích s mojí rodinou a což se ukazovalo už i fyzicky v oblasti solar plexu a žaludku. Cesta Svoboda Bytí mi pomohla ještě víc do hloubky přijímat sama sebe v nevinnosti a v tom, že jsem už v pořádku přesně tak jak teď jsem a tím přijímat i druhé a zároveň si nastavovat hranice bez pocitu viny. Na určité úrovni některých těl už jsem tohle téma chápala, nicméně nedosedlo to ještě komplexně. Teď po pravidelných setkáních cítím poprvé v životě klid a teplo v břichu a od toho se odvíjí i větší vnitřní trpělivost sama se sebou i s druhými, větší spokojenost i třeba v nic nedělání. Cítím víc radosti jenom tak v Bytí. Je to pro mně nekonečná cesta a já se těším na další kroky. Děkuji milá Kushi.
Zuzana Ihnátková (skype)
Jsem velmi vděčná za Kushino vedení, které mi přineslo do života velkou stabilitu. Je sice pravda, že jsem začínala v dobách pro mě velmi obtížných, nicméně její jasný vhled a vnímavost mě dokázaly touto cestou provést velmi jemně a zároveň pomohly uvidět věci, kolem kterých jsem roky chodila, hledala a neviděla. Nikdo za nás nic neodpracuje, nicméně její vedení a můj přístup opravdu se podívat na věci, jak je mám udělaly v mém životě malé zázraky. Není to instantní lék na vše, ale nádherná cesta, která vede k hlubokému porozumění/uvidění sebe sama a tedy i životu jako celku. Jednoznačně doporučuji všem, kteří chtějí jasně uvidět své stíny a procesy, které ovládají jejich život. Setkání s Kushi byla pro mě jasným a zářícím majákem, i když jsem se zrovna potácela ve velmi rozbouřeném moři života a jeho událostí. A i když se již život ztišil a uklidnil, i nadále mi vše pomáhá vnímat život z hlubší perspektivy a jejich vhledů si nadále velmi cením. Děkuji!
Zuzana Jindrová (skype)
Kushi mě provází cestou Svobody bytí už několik měsíců. Předtím jsme se potkaly při párové terapii a na Letním retreatu. Její přístup velmi oceňuji – je spolehlivá, laskavá a přímá. Mám s ní pocit, že můžu mluvit úplně o všem a bude to nejen přijato, ale i pochopeno, a to je pro mě velká vzácnost. Její schopnost velmi přesných vhledů mě nepřestává udivovat. Jsou to informace, které někde v hloubi duše sama tuším, ale samotné by mi trvalo mnohem déle, než bych je vynesla na světlo vědomí. Dává-li rady nebo doporučení, pak jsou přesně pro člověka na míru. Díky těmto setkáním s pravdou se opravdu cítím svobodnější. Navíc je pro mě živoucím příkladem toho, že je možné skloubit rodinný život s duchovní cestou, což mi je velkou inspirací. Leni, moc Ti děkuji a těším se na příště!
Jana Hillairet (skype)