Světlo na cestě

individuální podpora na cestě osvobozování a probouzení s Kushi a Nammem

  • šest individuálních setkání osobně v Bouzově nebo online : skype/messenger
    třikrát s Kushi a třikrát s Nammem
  • emailová podpora

Na základě zájmu a potřeby individuální podpory jsme pro další rok vytvořili tento balíček.

V pozici průvodců jsme již devátým rokem a za tu dobu jasně vidíme jak důležitá je dlouhodobá podpora a máme s ní výborné zkušenosti.

Mnohé negativní osobnostní tendence a způsoby zažívání světa jsou hluboce zaryté a tak jedna návštěva semináře většinou nic výrazně nezmění, pokud se nepokračuje s efektivní praxí doma.

Spojovat se s novými možnostmi sebe sama je třeba denně. Je třeba osvojit si spirituální praxi, která člověka posiluje a prohlubuje jeho moudrost. Člověk také nejednou potřebuje vhledy do různých situací a stavů, které se v průběhu jeho cesty objevují.

Po mnoha zkušenostech a silných zpětných reakcích se osvědčila kombinace nás obou. Každý z nás přináší své zkušenosti a energetické pole, která se výborně doplňují. 

Přicházíme proto s nabídkou intenzivní cesty s námi. Je to cesta určená pro všechny, kteří cítí volání. Vítána jsou jakákoliv témata.

Při naší práci se zaměřujeme na vícero rovin člověka. Vedeme k osvobozování, léčení a probouzení. Vedeme k objevování a projevu talentů a potenciálu duše. Nabízíme podporu, která Vám může přinést hluboké změny.

Srdečně Vás zveme.

Individuální setkání s námi

Při naší práci se opíráme o silnou vnímavost vůči energetickým polím a schopnost je číst.

Druhé vždy provázíme směrem k hlubší pravdivosti. Nabízíme své vhledy do příčin témat a energetickou podporu.

Člověk může pocítit citelný energetický přenos a jelikož dobré sezení je kreativní proces odpovídající aktuálním potřebám, někdy použijeme i konstelační techniky, katarzní metody, vedenou meditaci, afirmace na míru aj.

Důležitou součástí naší práce je zaměření na posílení kontaktu s esencí tedy uvědomění si přirozené podstaty života. Jde o aspekt, kterému můžeme říkat síla přítomnosti, věčné vědomí nebo vnitřní svědek. Tak blízko, že ho téměř všichni přehlíží a přece v sobě nese odpověď na veškeré hledání.

Právě jasné zaměření pozornosti na Esenci je to, co přináší léčení - její přítomnost je na úrovni prožitku zesílena a ozařuje vše, co neodráží niternou pravdu těch, které provázíme.

Poznání Esence také přináší do života objevené a přirozené žití Vašich originálních kvalit a darů.

Více o naší práci si můžete přečíst ZDE >>>

Praktické info

Příspěvek za celou cestu je možné zvolit podle následujících možností.

Zvýhodněný příspěvek (např. matky samoživitelky, studenti, lidé ve finanční tísni) ~ 7 500 Kč

Základní příspěvek ~ 9 000 Kč (zvýhodněná cena za jedno setkání 1500 Kč)

Sponzorský příspěvek (příspěvek na budování centra Amrita) ~ 11 000 Kč

Platbu je možné rozdělit do několika splátek podle individuální domluvy.

Setkání budou probíhat osobně v Bouzově nebo online přes Skype či FB messenger.

Těšíme se!

Kushi a Nammo

Setkáním Vás provedou Kushi Lenka a Jan Nammo Bradáčkovi - manželé, lektoři a spirituální průvodci individuálními i skupinovými procesy. Společně napsali Ebook Světlo vědomého vztahu a provází jednotlivce i páry cestou nového paradigmatu života, vedou svatební a jiné rituály, transformační skupiny, vychovávají dceru Kailu a budují meditační centrum Amrita v Bouzově u Olomouce. 

Více o nás si můžete přečíst zde >>>

Reference

Milí Kushi a Nammo, už když jsem Vás oba viděla poprvé před rokem "v akci", bylo mi jasné, že se za Vámi budu vracet. Váš naprosto autentický (protože žijete to, co předáváte), jemný, ale i rázný, lehký a humorný přístup způsobil naprostou revoluci mého bytí. Vaše energie je úžasný mix opravdovosti, živosti, divokosti, nespoutanosti i jemnosti. Podařilo se Vám vést mě k tomu, abych z velké hloubky vykutala svoje pravé já a opustila ty nejškodlivější vzorce, které mi podrážely nohy a vypadaly přitom velice nenápadně a "normálně“. Děkuju Vám oběma z celého srdce za to, že jsem ve Vás našla průvodce, ke kterým se můžu vracet ve chvílích, kdy budu potřebovat navigaci ke své jasnosti a ke svému zdroji. Všechno je teď jiné. To, jak cítím, vidím, vnímám, jak žiju a jak k životu přistupuju. Dokázala jsem s Vaší podporou v sobě najít pevné spojení s vědomím, s duší, s esencí. S tím, co přesahuje veškeré chápání mysli a nechávám se jí vést. Cítím se svobodně, lehce, živě. Užívám si ještě častěji radost a lehkost a líp se dokážu uvolnit i v nejistotě a nekomfortu. Proces ovlivnil i mého muže, který se mění se mnou a s tím i celý náš vztah, který byl právě před rokem v troskách. Celou dobu se u toho psaní usmívám a cítím obrovskou vděčnost za to, že jsme se potkali.
Pavla
Milovaní Kushi a Nammo, přála bych si proměnit své pocity a vděčnost do slov, tak abych tím vyjádřila vše, co jsem díky vám prožila, a tím se začala proměňovat. Ráda bych vám z celého srdce poděkovala za cestu, na kterou jste mě vzali - "Cestu do mého nitra". Děkuji za úžasnou navigaci vnitřním světem. Dostala jsem se do míst, kde jsem ani nesnila, že mohu být. Je to jako objevit poklad v sobě samé. Máte obrovský dar se nacítit na enegetické pole a přesně zamířit tam, kde je třeba přinést uvědomění a světlo. Cítím se více svobodně nespoutaně, rozjasněně. Motivace žít, naděje a radost se vrátily do mých buněk. Vím že to tu nekončí a je to jen začátek... Máte nádhernou misi zde. Kéž vás objeví ti, kteří jsou připraveni uvidět pravdu. DĚKUJI, DĚKUJI, DĚKUJI
Sofie
S Kushi a Nammem jsem absolvoval celodenní rituál usmíření mužské a ženské energie a jejich vedení mi přišlo opravdu obdivuhodné. Kombinace pevnosti, jasnosti a citlivosti v jejich vedení poskytla skupině to, co potřebovala k bezpečnému průchodu silnými prožitky. Bylo doslova viditelné to, že jednají v napojení na vyšší vědomí, a nenaplňují jen svou osobní představu toho, jak by měli lidé vypadat.
Marek
Cítím hlubokou vděčnost, radost a čest, že jsem s vámi mohla být v tom krásném prostoru, který jste/jsme vytvořili a za vše, co se v něm odehrálo. Vždy je to velké a zásadní. Láska, život, vědomí a hluboké poznání.
Kristýna
Od prvního setkání s Nammem jsem věděl, že jsem našel někoho, kdo mě provede dalším velkým kusem mé cesty. Nammo mi je inspirací a proudí skrz něj skutečná velká láska, moudrost a zkušenost, že jsem od něj příjimal velmi pozorně vše, co mi řekl. Prošli jsme společně mnohá témata iluzí života, pastí, lží.. Mnohokrát mi pomohl rozlišovat a také mě naučil jak dát okolnosti do rovnováhy. Do cyklu jsem šel otevřený se učit, protože jsem si byl vědom, že věci opravdu nechápu. Později jsem chápat začínal. Skrz naše sezení jsem se pečlivě snažil aplikovat veškerou moudrost do praxe. Mohu závěrem říct jen několik slov. Hodně věcí se rozpustilo a občas i já sám. Setkání mi pomohla nacítit a poznat své srdce. Byl mi poskytnut návod na samostatnou práci, tedy soběstačnost a zodpovědnost za sebe. Jsem hluboce životu vděčný za Namma. S hlubokou úctou děkuji.
Martin

Kéž všechny bytosti jsou svobodné a šťastné!