Srdce Jaguára

mužské rituální setkání v čase slunovratu věnované tématu dospělosti

24.6. až 26.6. 2022

Amrita

Bouzov u Olomouce

Kladu důraz na osvobození životní síly muže, rozvoj autentické spirituality a její praktické ukotvení v běžném životě. Mým záměrem je rozvoj niterných kvalit mužů a osvobozování jejich projevu tak, aby se dokázali plně sdílet se světem okolo, aby se stali hybnou silou jeho pozitivní proměny.

Zvu Tě k víkendovému setkání v kruhu mužů, jehož hlavním tématem bude DOSPĚLOST.

Možná Tě to překvapí, možná tolik ne, ale opravdu dospělých není mnoho mužů a proto jde část mého zaměření směrem k znovunastolení mužské důstojnosti.

Buďme k sobě upřímní. Kolektivní mužské vědomí je plné potlačení, skryté sebelítosti a silných zvyků odevzdávat zodpovědnost ven, obviňovat. Je toho stále ještě poměrně hodně, co je potřeba uvidět, proměnit, integrovat.

Ale pozor! Rozhodně tím neříkám, že bychom měli být nějak dokonalí. Ani neříkám, že je to něčí chyba. Takto se to jednoduše stalo. Je to naše mužské dědictví.

Říkám jen, že vím, jak rozvíjet dospělý přístup.

Dospělost není nějaký ideální stav absence jakýchkoliv omezení.

Dospělost je převzetí zodpovědnosti za Tvůj aktuální stav ať už je jaký je.

Je to Tvoje schopnost tančit s tím, co máš a buď si jistý, že z místa přijetí vždy dokážeš velké věci.

Přechod do dospělosti znamená, že si přestaneš stěžovat. Znamená to také, že se přestaneš okatě či skrytě litovat. Jednoduše rozeznáš, že Ti to nijak nepomáhá naplnit Tvoje posvátné poslání.

Budeš překvapený, kolik síly se v Tobě probudí jen tím, že se vzdáš tendencí, které Tě ničí.

Často si je však muži hýčkají, protože je považují za něco cenného. Jaký omyl!

Dospělost s sebou také nese hlubší uvědomění si souvislostí. Jsi součástí celku a Tvůj díl práce - Tvůj posvátný úkol - nikdo jiný neudělá. Dospělost znamená konec výmluv a schovávání. Zpočátku můžeš mít strach, ale nakonec objevíš sílu a niterný potenciál tvořit v souladu se životem. 

Jsme součástí celku. Buďme proto Ti, kteří uzdravují tento poničený svět!

Nech zemřít svou minulost a objevíš to, co ti skutečně patří. Rozhodni se žít, zářit, milovat a dej se tomu celý. Právě v tomto duchu se v čase krátce po letním slunovratu setkáme.

Tentokrát se budeme více než jindy pohybovat v rituální mystické rovině. Jaguár je v jihoamerickém šamanismu symbolem magie, síly a schopnosti udržovat harmonii. Tyto kvality nás budou setkáním provázet.

Čeká nás sdílení v kruhu, energetické praxe a iniciační rituál v přírodě.

Prezentuji cestu, která reálně změní Tvůj život a prohloubí Tvůj potenciál.

Těším se na to! Jan Ramin

Co Tě čeká

 • Niterné sebepoznávání
  Skrze nahlížení dovnitř můžeš v podpůrném poli skupiny vidět mnohem víc než obvykle. Nejasné záležitosti získávají tvar a vstupuje větší jasnost. Tímto způsobem objevuješ skryté blokace Tvojí životní síly, omezující přesvědčení a destruktivní tendence. Osvobozuješ svůj potenciál.
 • Mystické rituální pole
  Mystika je nedílná součást mého života. Je to určitá "atmosféra", kvůli níž za námi s Kushi lidé přicházejí. Toto setkání se nejmenuje Srdce Jaguára jen tak. V jihoamerických šamanských cestách je duch jaguára spojován s magií a silou. Tato energie nás bude naším víkendovým setkáním provázet.
 • Individuální vhledy
  Když někam zaměřím pozornost, přichází proud informací, vjemů a vizí. Vidím, kde jsou výzvy a talenty člověka, kde a jak je blokována životní síla atd. O tento dar se při práci opírám a jsem díky němu schopen dobře druhé navést a podpořit. Během víkendu budeš mít možnost se na cokoliv zeptat.

Co nabízím

 • Více než deset let zkušeností v roli průvodce
 • Hluboký vhled do Esence Života
 • Vysoká míra integrity
 • Citelný energetický přenos přinášející léčení a iniciaci do niterných pravd
 • Efektivní vhledy do příčinných souvislostí
 • Reálně žitá spiritualita s důrazem na aktivní účast

Praktické info

Příjezd je možný od 17 hodin v pátek 24.5. Začínáme večeří v 18 hodin a pokračujeme úvodním kruhem v 19:30. Program skončí v neděli ve 13 hodin. Následně ještě věnujeme cca hodinu úklidu společných prostor.

*****************

Finance

Základní příspěvek >>> 3 300 Kč

Sponzorský příspěvek (podpora budování centra Amrita) >>> 4 500 Kč

V případě náročné finanční situaci můžete požádat o slevu či možnost výměny za Vaše služby atd.

Ubytování

Dvoulůžkový pokoj - 450 Kč/os/noc

Dřevěný domek na kolech - 350 Kč/os/noc (pro dvě osoby)

V sále na matraci - 250 Kč/os/noc (max 10 osob)

K dispozici je vybavená kuchyně a dvě koupelny.

V blízkém okolí je množství soukromých ubytování - hotely i airb´n´b. V případě zájmu poskytnu info.

Strava

Vegetariánská plná penze za 400 Kč/os/den.

Doprava

Před akcemi propojím účastníky do spolujízd.

Vlakové spojení >>>

Praha - Mohelnice cca 2 hod.

Brno - Mohelnice cca 2 hod.

Z Mohelnice do Bouzova je to cca 15 minut autobusem.

Setkáním Tě provede Jan Ramin - srdcem mystik, průvodce na cestě osobní transformace, manžel a otec. Velkou inspirací mu byl pobyt v kambodžské džungli a cesty po jihovýchodní Asii, strávil čas s několika mistry a prošel spontánními zasvěceními do podstaty reality. Společně se svou ženou Kushi napsali Ebook Světlo vědomého vztahu a provází jednotlivce i páry cestou nového paradigmatu života, vedou transformační skupiny, vychovávají dceru Kailu a syna Aurelia a budují meditační centrum Amrita v Bouzově u Olomouce.

Více o Raminovi zde >>>

Reference

Cítím vděčnost. Cítím vděčnost za to , že jsem na své cestě potkal Namma a on se mi stal průvodcem při objevování hloubky mého bytí. Cítím vděčnost za to, že po jeho boku jsem se mohl více otevřít a podívat se ve větší pravdě na sebe, na svůj život, na svoje strachy a ochutnat pocity léčení sebe sama. Cítím vděčnost za to, že jsem se vedle něj mohl stát opět malým chlapcem a zároveň silným mužem.
Michal
Cítím vděčnost. Cítím vděčnost za to , že jsem na své cestě potkal Namma a on se mi stal průvodcem při objevování hloubky mého bytí. Cítím vděčnost za to, že po jeho boku jsem se mohl více otevřít a podívat se ve větší pravdě na sebe, na svůj život, na svoje strachy a ochutnat pocity léčení sebe sama. Cítím vděčnost za to, že jsem se vedle něj mohl stát opět malým chlapcem a zároveň silným mužem.
Mario
Od prvního setkání s Nammem jsem věděl, že jsem našel někoho, kdo mě provede dalším velkým kusem mé cesty. Nammo mi je inspirací a proudí skrz něj skutečná velká láska, moudrost a zkušenost, že jsem od něj příjimal velmi pozorně vše, co mi řekl. Prošli jsme společně mnohá témata iluzí života, pastí, lží.. Mnohokrát mi pomohl rozlišovat a také mě naučil jak dát okolnosti do rovnováhy. Do cyklu jsem šel otevřený se učit, protože jsem si byl vědom, že věci opravdu nechápu. Později jsem chápat začínal. Skrz naše sezení jsem se pečlivě snažil aplikovat veškerou moudrost do praxe. Mohu závěrem říct jen několik slov. Hodně věcí se rozpustilo a občas i já sám. Setkání mi pomohla nacítit a poznat své srdce. Byl mi poskytnut návod na samostatnou práci, tedy soběstačnost a zodpovědnost za sebe. Jsem hluboce životu vděčný za Namma. S hlubokou úctou děkuji.
Martin
V Nammovi jsem našel kompetentního rádce a vnímavého spirituelního terapeuta s velkou zkušeností na duchovní cestě a se silným osobním vyzařováním. Nammo dobře vyciťuje a nachází tak aktuální témata, která pak okamžitě zpracováváme. Jeho vyjadřování je přesné. Přínos setkání je pro mě nejen v rozumovém pochopení potřebného, ale i energetický - v okamžitém napojení se na vyšší úroveň vědomí. Nammo mě podpořil nejenom v přístupu k BYTÍ a k meditaci - což je můj hlavní zájem - ale dokázal mě výrazně podpořit i v akutních momentech "zamlžení".
Jan