Budujeme centrum Amrita

Koncem roku 2017 jsme vzhledem k mnohým synchronicitám koupili historický dům s velkým pozemkem na okraji obce Bouzov.

Mohli jsme bývali koupit mnohem menší rodinný domek a vše by tak bylo mnohem jednodušší, ale následovali jsme vizi, kterou jsme obdrželi a to, že máme na silovém místě vybudovat centrum, kde se budou lidé probouzet, proměňovat a uzdravovat.

Samotné místo je velmi kouzelné, na zahradě vyvěrá pramen a příroda je zde velmi vyživující. Rychle jsme si to tu zamilovali. Zároveň jsme tušili, že to nebude jen tak, ale Život nás v tomto ohledu vedl a vede velmi jasně.

Víme, že taková místa mají a do budoucna budou mít ještě větší význam. Žijeme v náročné době, společenské dění přiostřuje a ve společnosti se šíří negativní atmosféra. Všechna ta nevědomost, zloba, odpor a nenávist mají kolektivní dopad na nás všechny a mnozí si možná ani neuvědomují, jak velký efekt to má. Obzvlášť ve velkých městech to může člověk silně pocítit.

Je nutné vytvářet místa, která jsou energeticky posilující, protože lidé potřebují čerpat a pokud se po planetě vytvoří hustší síť míst zasvěcených lásce a pravdě - můžete je vnímat jako energetické body světla - budou společnost harmonizovat.

Na jemněhmotných rovinách jsme totiž všichni propojeni. (Jsou například zaznamenány "pokusy", kdy velké skupiny meditujících snížily po dobu své praxe kriminalitu v celých městech o několik procent.) 

Vytváříme prostor, který je jedním z mnoha pramenů ukotvujících na Žemi vizi nového a harmonického světa.

Naší vizí jsou lidé, kteří jsou sebevědomí, silní a zároveň láskyplní a vědí, jak žít v harmonii se Zemí. Naší vizí je společenství těch, kteří poznali hlubší realitu sebe sama a žijí své životy v souladu s tímto poznáním. Proto ostatním ukazujeme jak uzdravit jejich psychická zranění, přepsat destruktivní návyky a objevit hlubší zdroje lásky, síly, naplnění a svobody. 

Pracujeme také na usmíření mužů a žen a učíme páry, jak proměnit jejich partnerské vztahy ve zdroje naplnění a radosti. Pokud se partnerské vztahy uzdraví, budou rodiče schopni svým dětem poskytnout zdravé a podpůrné prostředí, což se během několika desítek let ohromným způsobem projeví na směřování celé společnosti.

Pozitivním změna se již děje! My jsme vděční, že máme kapacitu být aktivními účastníky tohoto procesu.

V tuto chvíli nám k provedení rekonstrukce chybí cca 400 000 Kč a hledáme sponzory, kteří by chtěli projekt podpořit. Zřídili jsme pro tento účel transparentní účet číslo 2501504409 / 2010.

Máme připraveno zázemí pro návštěvníky ~ tři místnosti s klenutými stropy ~ a finišujeme přístup do meditačního sálu, který je v podkroví domu, sociální zařízení a budoucí kotelnu. Brzy se chystáme na podlahu v meditačním sále a zateplení střechy.

Pro podrobnější informace nás neváhejte kontaktovat.

Budeme velmi vděční za Vaši pomoc.

Všem, kteří nám přispějí, nabízíme možnost se u nás po dokončení prací na pár dní ubytovat v apartmánu pro hosty a užít si zdejší atmosféru. Pokud Vás nabídka láká, pošlete nám prosím svůj email na nammo@chrampoznani.cz ať Vás můžeme kontaktovat.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

Za veškerou dosavadní finanční podporu ze Srdce děkujeme!